نرم افزار های مورد نیاز برای کار در لوکال

afshin1368

کاربر فعال
سلام
با وجود اینکه با اکثر برنامه هایی مانند ومپ سرور ، زمپ و ایزی پی اچ پی و نسخه های جوملا کار کردم ولی خیلی مواقع با نصب اون ها و در نتیجه نسخه جوملای 3 مشکل دارم . یکی از دلایلش هم خطای مشهور MSVCD هست . با این که بسته های مورد نظر رو از سایت مایکروسافت دانلود میکنم بازم به مشکل میخورم .

لطفا لینک نرم افزار ها و بسته های نصبی مورد نیاز را در سایت قرار دهید .

با تشکر.

mahdielite

پسر شهر
عضو کادر مدیریت
سلام دوست عزیز.

اگر کارتون چندان تخصصی نیست و تنها به استفاده از جوملا محدود میشه پیشنهاد می کنم آخرین نسخه XAMPP رو از این لینک دانلود و نصب کنید.
اگر کمی حرفه ای تر کار می کنید پیشنهاد من به شما استفاده از Wampserver هست.به این لینک مراجعه کنید و نسخه 32 بیتی(نسخه 64 گاها مشکلاتی ایجاد می کنه) رو دانلود و نصب کنید.

آخرین نسخه موجود جوملا فارسی 3.5 هست که می تونید از لینک زیر دریافت کنید:
http://www.joomlacode.org/gf/downlo.../Joomla_Persian_3.4.5-Stable-Full_Package.zip

موفق باشید

afshin1368

کاربر فعال
قبلا wamp server رو از همین لینک دانلود کردم و بسته نصبی که به سایت مایکروسافت لینک داده رو هم نصب کردم . اما باز هم با مشکلم حل شد.

mahdielite

پسر شهر
عضو کادر مدیریت
پیشنهاد من استفاده از XAMPP هست. خیلی ساده و بی دردسر نصب و میشه باهاش کار کرد

در باب مشکل هم به نقل از دانشنامه جوملا فارسی:
در هنگام نصب wampserver روی ویندوز 7 یا 8 گاهی اوقات با خطای مربوط به فایل MSVCR100.DLL مواجه می‌شویم.

این خطا مربوط به Microsoft C/C++ Redistributable runtime می‌باشد.

Error_wamp_windows-01.PNG

باید قبل از نصب wampserver‌ کنترل کنید که آیا Microsoft C/C++ Redistributable روی سیستم عامل شما نصب شده است؟

جهت کنترل این موضوع می‌توانید از مسیر زیر بررسی نمایید:

Start -> Control Panel -> Programs and Feature

در ویندوز 32 بیتی

Error_wamp_windows-02.png

در ویندوز 64 بیتی

Error_wamp_windows-03.png

• Microsoft C/C++ 2008 Redistributable برای wampserver.exe مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • Microsoft C/C++ 2010 Redistributable برای برخی نسخه‌های Apache مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • Microsoft C/C++ 2012 Redistributable برای برخی نسخه‌های Apache مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آخرین ویرایش

mahdielite

پسر شهر
عضو کادر مدیریت
خیلی جالبه ، من امروز ویندوز رو تغییر دادم و 10 نصب کردم و طبق معمول برنامه های مورد نیاز خودم رو نصب کردم. امدم Wampserver رو نصب کنم که برای اولین بار من هم با هیمن خطا مواجه شدم :D

برای رفع این مشکل من Microsoft Visual C++ Redistributable رو از لینک زیر دانلود و نصب کردم :)
Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center

mahdielite

پسر شهر
عضو کادر مدیریت
چی نشد!؟ نصب نشد یا نرم افزار درست اجرا نشد؟

یک بار نرم افزار رو کاملا حذف کنید. فایلی که براتون پیوست کردم رو بر حسب نوع ویندوز در مسیر زیر کپی کنید :

ویندوز 32 بیتی :
C:\Windows\System32
ویندوز 64 بیتی :
C:\Windows\SysWOW64

بعد cmd رو باز کنید و عبارت زیر رو تایپ و اینتر بزنید (بین دو کلمه فاصله هست.)

regsvr32 msvcr100.dll

بعد از اینکار یکبار سیستم رو ریستارت کنید و از نو اقدم به نصب نرم افزار کنید :)

پیوست ها

afshin1368

کاربر فعال
نرم افزار ومپ سرور در هنگام نصب با خطای MSVCD100 مواجه شد.

dll رو هم که گفتی کپی کردم و در CDM با خطا مواجه شدم . تصویرش ضمیمه است .

پیوست ها

mahdielite

پسر شهر
عضو کادر مدیریت
من وقتی با این خطا مواجه شدم ابتدا Microsoft Visual C++ Redistributable رو نصب کردم بعد رفتم سراغ ومپ و وقتی با خطای MSVCD برخورد کردم چند بار OK زدم و خطا خود به خود رفت و رفتم برای ادامه ومپ و براحتی تونستم بدون مشکلی اون رو نصب کنم .

تو نت هم سرچ کردم تنها همین راه حل ها بیان شده بود :(

بالا