کدبازان
فعالیت کم کاربران | جوملا الیت | مرجع افزونه های فارسی جوملا | Joomla Elite
  1. جوملا الیت از کوکی ها استفاده می کند.با ادامه استفاده از این سایت، شما موافق استفاده از کوکی ها هستید بیشتر بدانید.

فعالیت کم کاربران

شروع موضوع توسط behrad ‏آوریل 13, 2015 در انجمن پیشنهادات و انتقادات

1. behrad

behrad کاربر فعال

درود بر همگی
    یک انتقاد دارم از کاربران انجمن که نه فعالیت دارن توی انجمن نه حضور حتی حضور بدون فعالیت هم میتونه کارساز باشه
    و یک انتقاد از مدیر انجمن، شما توی شبکه های اجتماعی گروه درست کردین خیلی هم کار خوبی هست ولی با این کار کاربرهارو تنبل کردین.
    کاربری که مشکل و سوال داره دیگه توی انجمن مطرح نمیکنه توی شبکه های اجتماعی میپرسه و به جوابش میرسه.
    به نظر من فعلا برای انجمن تازه تاسیس جوملا نال زود بود گروه های سوال جواب درست بشه، و گروه توی شبکه های اجتماعی فقط و فقط اطلاع رسانی برای انجمن باید باشه و تبلیغات انجمن، نه مکانی برای پرسش و پاسخ
    به این ترتیب هم منابع سوال جوابمون در انجمن کم میشه و هم دسترسی کاربرها کمتر
    این ها نظر شخصی من بود، البته که مدیران لایق انجمن بهتر از من به فکر انجمن هستن من هم به عنوان جز کوچک انجمن خواستم فضولی بکنم

javad, Mahdi Amereh و shigr از این پست تشکر کرده اند.
  2. Mahdi Amereh

Mahdi Amereh مهدی آمره
    عضو کادر مدیریت

درود بهراد جان

اینکه کاربران زیاد رغبت نمی کنند به انجمن بیان می تونه دلایل زیادی داشته باشه که من دارم تمام سعی خودم رو انجام می دم که این موضوع را تا حدودی درست کنم :)

واقعیت امر علت من از ایجاد گروه ها در شبکه های اجتماعی تنها 2 دلیل داشت : 1-اطلاع رسانی موارد مرتبط با انجمن 2-تبادل نظر بین کاربران جوملا
    اما خوب متاسفانه برخی از دوستان متوجه موضوع نیستند و تنها فکر می کنند گروه برای پرسش و دریافت پاسخ ایجاد شده :(

از اینکه به فکر انجمن خودتون هستیند از شما سپاسگذارم :X

به امید روزهای بهتر / موفق باشید

shigr از این پست تشکر کرده است.
  3. behrad

behrad کاربر فعال

درود
    به نظر من
    گروه هارو موقتی غیر فعال کنید تا کاربران بیان تو سایت و بعد از این که انجمن راه افتاد باز میشه گروه هارو فعال کرد
    چون دیگه کاربراها عادت کردن به گروه ها و به این راحتی برنمیگردن به انجمن

shigr از این پست تشکر کرده است.
  4. Mahdi Amereh

Mahdi Amereh مهدی آمره
    عضو کادر مدیریت

سلام.

بهرداد جان فرضا گروه ها غیر فعال شوند اما اینگونه که تصور می کنید نیست که با غیر فعال کردن کاربران به سمت انجمن بیان و ...
    وقتی انجمن قوی بشه (تعداد مدیران بالا و با سطح بالا) مطمئن باشید خود کاربران پرسش در انجمن رو نسبت به پرسش در گروه های شبکه های مجازی ترجیح می دند ...

کمی زمان نیاز هست تا تیم جوملا نال شکل بگیره و ...

به امید روزهای بهتر / موفق باشید

behrad و shigr از این پست تشکر کرده اند.
  5. shigr

shigr کاربر جدید

مطالب و موارد این انجمن بسیار خوب و با کیفیت میباشد اما خوب زیاد نیست رقابت هم در این حوزه خیلی زیاده و وقت مهمتر از همه ای جور انجمن ها اهسته اهسته رشد میکنند بشرطی که مدیران هم با صبر و حووصله قدم به قدم پیش بره و مدیر کل نیز از مدیران پایینی هم حمایت کنه هم برسه ان شاءالله با به کار بردن موارد جدید مثلا اگر من 5 تا مدیر فعال مطمئن داشتم یک گروه میزدم فقط برای نصب و فعال کردن کامپونت ها مختلف مورد نیاز کاربران بر روی سایت دیگر دوستان متقاضی مثلا رایگان ، کارهای عامل منفعه جوملایی رشد رو به طرف انجمن بالا میبره

behrad و Mahdi Amereh از این پست تشکر کرده اند.